Team obs Stedeke

Groep 1 | instroom     Directeur:

   

 

   

 

 

Juf Rianne Kuiters
(ma t/m woe)
Onderbouwspecialist
& eTwinning-ambassadeur
r.kuiters@opohvt.nl

 
Juf Sabine Keuper
(do)
Intern begeleider & leescoördinator
s.keuper@opohvt.nl



 
  Juf Bernardien Nijhof
(ma, di, do)
directie.obsstedeke@opohvt.nl




 

 


 

 Groep 2:

                         

 

Interne begeleiding (IB):

 

 

 

   

 

 



Juf Kim Versteeg
(ma, do, vrij)
k.versteeg@opohvt.nl




 

Juf Annemarie Steenbergen (di, woe)
Auteur Kleuteruniversiteit
a.steenbergen@opohvt.nl 
 

 

Juf Maaike Santman
m.santman@opohvt.nl





 

Juf Sabine Keuper
s.keuper@opohvt.nl





 



 

 Groep 3:

 

 

Schoolopleider:

 

 

    

 

 

 

Juf Inge Bebseler
(ma t/m woe)
Cultuurcoördinator
i.bebseler@opohvt.nl


 

Juf Lisa Maat
(woe t/m vrij)
l.maat @opohvt.nl


 



 

Juf Hester Pasman
h.pasman@opohvt.nl




 

 



 

Groep 4:

 

 

Orthopedagogen:

 

 

   

 

 

Juf Laura de Vree
(ma, di, do)
l.devree@opohvt.nl

 

Juf Greetje Steffens
(woe t/m vrij)
Leerlingenraad
g.steffens@opohvt.nl

 

 

Juf Hanneke in Traa
h.intraa@opohvt.nl


 

Juf Maartje Robers
m.robers@opohvt.nl


 

 

Groep 5:

 

 

Logopedisten:

 

 

 

   

 
   

Juf Annemiek Quee
(ma, di)
a.quee@opohvt.nl



 

Juf Mariëlle Otten
(woe, do, vrij)
ICT coördinator
Coördinator Engels
m.otten@opohvt.nl


 

Juf Maud Feukkink
(ma)



 

Juf Petra Bekhuis
Schoollogopediste




 

 

Groep 6:

 

 

Administratief medewerker:

Conciërge:

 

   

  

Meester Mart Pepers
(ma t/m vrij)
m.pepers@opohvt.nl


 



 




 

Mw. Diky Ligtenberg



 

Hr. Geuzef Maravge



 

Groep 7:

 

 

 

 

 

   

 

   

 

Juf Pascalle Bobbink
(ma t/m vrij)
p.bobbink@opohvt.nl 




 

Juf Quinty Grotenhuis
(do, vrij)
LIO
q.grotenhuis@opohvt.nl




 



 


 

 

 

 

 

 

    

 

 

Groep 8:          

 
       
Juf Danique Schmaloer
(ma t/m vrij)
d.schmaloer@opohvt.nl

 
Juf Rowie Beltman
(do, vrij)
LIO


 
       
           



Vakleerkrachten:

Vakleerkracht gym: Vakleerkacht GVO:   Vakleerkracht HVO:    

 

                                                    

 

Meester Reinier Bos 
(di)
Dhr. Henk Gosseling
(di)
Juf Gerrie Meijer
(di)
   

 

 

Onderwijsassistenten

Dit jaar hebben wij extra ondersteuning in de vorm van de onderwijsassistenten:

    

   

   
Angela Jansen
a.jansen@opohvt.nl
Mirthe Oonk
m.oonk@opohvt.nl

 
 
Marloes de Jonge 
m.dejonge@opohvt.nl

 

 

Stagiaires

Dit jaar begeleiden wij ook weer een aantal stagiaires. In iedere groep zijn er bijna dagelijks stagiaires te vinden. Er zijn stagiaires onderwijsassistent en van de PABO. 
Daarnaast is er dit jaar een stagiaire ICT, hij is de hele week aanwezig van 8.30 uur - 16.30 uur.